Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39162000 Skolutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 03410000 Trä, 03419000 Virke, 03419100 Virkesvaror, 39162100 Undervisningsutrustning, 39162110 Undervisningsmaterial, 39162200 Hjälpmedel och apparater för undervisning, 44500000 Verktyg, lås, nycklar, gångjärn, fästen, kedjor och fjädrar, 80100000 Grundskoleundervisning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde