2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förstoringsglas och kikare - Komplettering
Beskrivning: Region Jönköpings län avser att upphandla olika typer av luppar, förstoringsglas med och utan belysning samt kikare och kikarglasögon till Syncentralerna inom Region Jönköpings län och Region Östergötland.
Intern identifierare: RJL 2023/323
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38600000 Optiska instrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: GENERELL DEL