106046-2024 - Resultat
Sverige – Handledning – Handledning för chefer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHandledning för chefer
BeskrivningBeställaren avser att upphandla inhyrning av tjänster, avseende handledning för chefer som ett komplement till beställarens interna ledarskapsprogram. Upphandlingen avser både enskild chefshandledning samt handledning för chefer i grupp.
Intern identifierare2023-39
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelLägsta pris