106057-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Polisutrustning – Ballistic helmets - Low cut
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBallistic helmets - Low cut
BeskrivningThis procurement includes the provision of Ballistic helmets of model Low-cut.
Intern identifierareA094.529/2025
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35200000 Polisutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBallistic helmets - Low cut