Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inredning till behandlingsrum vid Folktandvårdens kliniker
Referensnummer: 20RS1783
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar fast inredning såsom vägghängda skåp, bänkskivor mm till behandlingsrum vid Folktandvårdens kliniker i Sörmland, Västmanland, Uppsala och Örebro län
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 39130000 Kontorsmöbler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen omfattar inredning till behandlingsrum vid Folktandvårdens kliniker i Sörmland, Västmanland, Uppsala och Örebro län