10616-2024 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Webbpartner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelWebbpartner
BeskrivningFormas bjuder in er att lämna anbud på denna upphandling som avser en webbpartner för webbplatsen formas.se samt för intranätet. Formas webbplats och intranät förvaltas i plattformen Sitevision.
Intern identifierare2023-01883
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72212200 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät, 72212220 Programvaruutvecklingstjänster för Internet och intranät, 72212222 Programvaruutvecklingstjänster för webbservrar, 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering, 72400000 Internettjänster, 72410000 Leverantörstjänster, 72413000 Webbsideutformningstjänster, 72415000 Webbvärdtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareWebbpartner