See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal kemikalier för vattenrening för Oceana
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för leverans av i Bilaga preciserade vattenreningskemikalier till Lisebergs vattenvärld Oceana som kommer att öppna under 2024.
Intern identifierare: 23-0403
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal kemikalier för vattenrening Oceana