106244-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Järnvägsmateriel – Teknikbyggnader för detektorer och radioanläggningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTeknikbyggnader för detektorer och radioanläggningar
BeskrivningLeveranser av teknikhus för detektorer och radioanläggningar
Intern identifierareKOM-417668
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34940000 Järnvägsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTeknikbyggnader för detektorer och radioanläggningar