106252-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Väderskydd/cykelställ
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVäderskydd/cykelställ
BeskrivningUpphandlingen avser väderskydd för busshållplatser samt cykelställ enligt följande: - Väderskydd tätort - Väderskydd landsbygd - Galg väderskydd - Cykel väderskydd - Cykelställ Beställare är samhällsbyggnadsförvaltningen.
Intern identifierareALLM. 2024.35
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMALL, Växjö kommun