106299-2019 - ÄndringSverige-Svedala: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Yttre skötsel och vinterrenhållning
Referensnummer: 19/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Yttre skötsel och vinterrenhållning.