2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling Filipstads kommun
Beskrivning: Försäkringsupphandling avseende Olycksfallsförsäkring
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66512100 Olycksfallsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Försäkringsupphandling Filipstads kommun