2. Förfarande
Förfarande
Titel: Operationstextilier 2026 del 2
Beskrivning: avbrutna positioner/produktgrupper från ursprungliga upphandlingen av operationstextilier 2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001