1064-2024 - ResultatSverige-Alingsås: Larmövervakningstjänster
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitalt trygghetssystem inklusive larmcentral
Referensnummer: 2022.019.081 VON
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för digital trygghetssystem inklusive larmcentral
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35100000 Nöd- och säkerhetsutrustning, 35121700 Larmsystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen