2. Förfarande
Förfarande
Titel: Naturinventeringar
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för Naturinventeringar vid exempelvis nybyggnads-, exploateringsprojekt samt bildande av naturreservat och som underlag till skötselplaner. Ramavtal avses tecknas med tre (3) Anbudsgivare
Intern identifierare: KS2025/0060
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000