106472-2026 - Resultat
Sverige – Vägarbeten – Utförande av Beläggning Varm massa inom Y-län, 1 grupp
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtförande av Beläggning Varm massa inom Y-län, 1 grupp
BeskrivningUtförande av Beläggning Varmmassa inom Y-län, 1 grupp. 2 årigt kontrakt.
Intern identifierareKOM-418748
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233140 Vägarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45233221 Vägmarkeringsarbeten, 45233222 Vägbeläggningsarbeten, 45233223 Nybeläggning av körbana, 45233228 Ytbeläggningsarbete, 45233251 Nybeläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUtförande av Beläggning Varmmassa inom Y-län, 1 grupp. 3 årigt kontrakt.
Intern identifierareUtförande av Beläggning Varm massa inom Y-län, 1 grupp