106524-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kraftomvandlare – Frekvensomriktare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frekvensomriktare
Beskrivning: Ramavtal för inköp av frekvensomriktare
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31121110 Kraftomvandlare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001