10654-2024 - Resultat
Sverige – Diverse skoltjänster – Avrop från DIS - Modul och paviljongbyggnader, Moduler till Örnässkolan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop från DIS - Modul och paviljongbyggnader, Moduler till Örnässkolan
BeskrivningDen här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) - Modul och paviljongbyggnader 31908. Avropet avser Skolmoduler till Örnässkolan
Intern identifierareKLF 2023/420
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80410000 Diverse skoltjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31731100 Moduler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAvrop från DIS - Modul och paviljongbyggnader, Moduler till Örnässkolan