2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport- och anläggningsmaskintjänster & Snöröjning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar transport- och anläggningsmaskintjänster samt snöröjning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60181000 Uthyrning av lastbilar med förare
Ytterligare klassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Del 1 Transport- och Anläggningsmaskintjänster
Beskrivning: Transport och anläggningsmaskintjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Se upphandlingsdokument