2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dnr. 2024/28 Städtjänster
Beskrivning: Upphandling av Städtjänster enl. bifogade dokument.
Intern identifierare: 2024/28
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000