See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snabblossande trailer
Beskrivning: Transport av eldningsbart material från Vafabmiljö på Gryta, Västerås till Mälarenergis anläggning i hamnen, Västerås.
Föregående meddelande: 275834-2023
Intern identifierare: 2022/678
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000