See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drivmedel via tankbil till sjöfartsverkets isbrytare
Beskrivning: Drivmedel via tankbil till sjöfartsverkets isbrytare
Intern identifierare: 25-02072
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09130000 Petroleum och destillat
Ytterligare klassificering (cpv): 09134100 Dieselolja, 09134200 Dieselbränsle, 09134210 Dieselbränsle (0,2), 09134220 Dieselbränsle (EN 590)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000