2. Förfarande
Förfarande
Titel: Signallampor
Beskrivning: Signallampor för användning i Trafikverkets signalanläggninar.
Intern identifierare: KOM-413784
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31510000 Elektriska glödlampor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Signallampor