2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ledarskapsutbildningar
Beskrivning: Ledarskapsutbildning för Växjö kommun och dess bolag. Upphandlingen är delbar i två avtalsområden. Del 1: Programupplägg och genomförande chefs- och ledarskapsutbildningar. Del 2: Insatser för att stärka chefs-, medarbetar-, och grupputveckling.
Intern identifierare: KS 2024-00169
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80532000 Chefsutbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen är delbar i två avtalsområden. Del 1: Programupplägg och genomförande chefs- och ledarskapsutbildningar. Del 2: Insatser för att stärka chefs-, medarbetar-, och grupputveckling.
Intern identifierare: 1488115
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1: Programupplägg och genomförande för chef- och ledarskapsutbildningar
Intern identifierare: 1531759
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2: Insatser för att stärka chefs-, medarbetar-, och grupputveckling
Intern identifierare: 1531757