2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanningssystem
Beskrivning: Se bifogad dokument
Intern identifierare: UPPH2024-00266
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000