2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsa och Personalstöd
Beskrivning: Nuvarande avtal löper till 26-11-30
Intern identifierare: 2025-00429
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Företagshälsa och Personalstöd
Intern identifierare: 1792019-0
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde A-Företagshälsa
Beskrivning: Företagshälsovård
Intern identifierare: 1794753-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde B-Personalstöd
Beskrivning: Personalstöd
Intern identifierare: 1843415-2
Ytterligare klassificering (cpv): 85140000 Diverse hälsovård