2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dispenser inklusive förbrukning
Beskrivning: Dispenser inklusive förbrukning
Föregående meddelande: 004881-2023
Intern identifierare: RS 2023-01768
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000