2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resurskonsult senior projektingenjör järnväg - Västra Göta-lands län.
Beskrivning: En (1) Resurskonsult senior projektingenjör järnväg - Västra Götalands län.
Intern identifierare: KOM-419254
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Resurskonsult senior projektingenjör järnväg - Västra Göta-lands län.