Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande:
Ronneby
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ronneby kommun, AB Ronnebyhus och Ronneby Industrifastigheter AB upphandlar Golvarbeten inkl material i enlighet med publicerat underlag.
Upphandlingen skall resultera i tecknande av ramavtal med en eller flera leverantörer
Anbudets giltighetstid
Anbud ska vara giltigt till och med 2022-03-30 .