107124-2023 - ÄndringSverige-Södertälje: Diverse livsmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1148 Skafferiavtal Katrineholm
Referensnummer: 22/113
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15800000 Diverse livsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Skafferiavtal för Katrineholms kommun.