2. Förfarande
Förfarande
Titel: För upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad, utbyte av 3 st rörbroar Västra regionen.
Beskrivning: För upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad, utbyte av 3 st rörbroar för Trafikverket i Västra regionen.
Intern identifierare: KOM-420012
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: För upprättande av förfrågningsunderlag för utförandeentreprenad, utbyte av 3 st rörbroar Västra regionen.