107245-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Hydraulik och slangar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHydraulik och slangar
BeskrivningUpphandlingen avser hydraulikprodukter & verkstadsarbeten kopplat till hydraulik.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelHydraulik
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:85158:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 43328100 Hydraulisk utrustning, 34320000 Mekaniska reservdelar utom motorer och motordelar, 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar, 34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar