Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 63111000 Containerhantering, 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering, 90511000 Sophämtning, 90511200 Hämtning av hushållssopor, 90511300 Insamling av avfall, 90918000 Rengöring av avfallsbehållare
Leveransplats
Del av land (NUTS): Jönköpings län (SE211)
Land: Sverige
Värde