107316-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Hälso- och sjukvård samt socialvård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Geriatrisk öppen- och slutenvård på Dalens och Handens närsjukhus
Referensnummer: 22/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende Geriatrisk öppen- och slutenvård på Dalens och Handens närsjukhus.