Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Smörjmedel och Alkylatbensin.
Referensnummer: A 16-044 F
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 09132000 Bensin
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av smörjoljor och alkylatbensin för successivt uttag under avtalstiden. Om beställarnas verksamhet förändras i omfattning ska vid behov kvantiterna ändras.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Pris smörjmedel
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 09132000 Bensin, 09200000 Petroleum-, kol- och oljeprodukter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Pris alkylatbensin
Del nr: 2