2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för konsulter inom värdepappersadministration till Kammarkollegiets kapitalförvaltning
Beskrivning: Kammarkollegiet vill teckna ramavtal med leverantörer av tjänster inom värdepappersadministration till kapitalförvaltningen, en av myndighetens avdelningar.
Intern identifierare: 2.7.5-947-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Sista anbudsdag: 2026-03-16 23:59
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79910000 Kapitalförvaltning
Ytterligare klassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000