2. Förfarande
Förfarande
Titel: CNC-maskin till Västerviks gymnasium
Beskrivning: Upphandling av CNC-maskin till Hantverksprogrammet inriktning Finsnickeri.
Intern identifierare: U-131-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42640000 Verktygsmaskiner för bearbetning av hårda material utom metaller
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000