107450-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lastbilar med hissflak – Lastbilar med skåp för övningskörning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastbilar med skåp för övningskörning
BeskrivningTvå (2) lastbilar med skåp för övningskörning, nya eller demokörda. Inbyte två begagnade lastbilar.
Intern identifierare25/35
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34142100 Lastbilar med hissflak
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport, 34134000 Lastbilar med flak och tipptruckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000