107482-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tekniska tjänster – Ramavtal för konsulttjänster - Miljökonsult inom mark, byggnad och återbruk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för konsulttjänster - Miljökonsult inom mark, byggnad och återbruk
Beskrivning: Ramavtal för konsulttjänster - Miljökonsult inom mark, byggnad och återbruk
Intern identifierare: SN-2026-373
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356000 Tekniska tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal för konsulttjänster - Miljökonsult inom mark, byggnad och återbruk