2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverans av elenergi
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av elenergi (inklusive balansansvar) och elcertifikat till Gryaabs samtliga anläggningar samt prislåsningstjänster.
Intern identifierare: 25/15
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000