107524-2021 - ÄndringSverige-Helsingborg: Elektrisk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ljud, bild och små-el 2021
Referensnummer: 641/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31600000 Elektrisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Helsingborgs stad upphandlar klassisk hemnära elektronik exempelvis TV-apparater, kamera, enklare ljudanläggningar, små-el för kök och IT-tillbehör. Upphandlingen avser i första hand styckförsäljning till stadens samtliga verksamheter.