107525-2021 - ÄndringSverige-VÄNERSBORG: Hjälpmedel för funktionshindrade personer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramper portabla
Referensnummer: RS 2020-04559
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer
II.1.4.
Kort beskrivning
Portabla ramper