107588-2026 - Resultat
Sverige – Cyklar – Cyklar och Sittvagnar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCyklar och Sittvagnar
BeskrivningCyklar och sittvagnar Trehjuliga cyklar med fotpedaler, Enkel sittvagn, Avancerad sittvagn
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108606:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34912100 Sittvagnar, 33100000 Medicinsk utrustning, 33193000 Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning