See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anestesiapparater 2023
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av nya anestesiapparater
Föregående meddelande: 3904-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33172100 Anestesiutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:85700:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33170000 Anestesi och återupplivning, 33172000 Apparatur för anestesi och återupplivning