2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1305 Bemanningstjänster LSS-Handläggare, biståndshandläggare, socialsekreterare
Beskrivning: Upphandling avser bemanning av yrkeskategorier, LSS-handläggare, biståndshandläggare, socialsekreterare.
Intern identifierare: 24/146
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande enligt kap 1
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: TI 2024-1305 Bemanningstjänster LSS-Handläggare, .
Beskrivning: upphandling avser Bemanningstjänster
Intern identifierare: 24/146-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandlingen avser bemanningstjänster.