107990-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Byggnadsinstallationsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av totalentreprenad, AV-teknik (audiovisuell teknik) Albano
Referensnummer: SU FV-2.2.2-3193-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning