2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI avseende förmånscyklar
Beskrivning: RFI avseende förmånscyklar.
Intern identifierare: 25/14
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster