108179-2025 - Resultat
Sverige – Lyft- och hanteringsutrustning – Hyra av sax- bil- bom- och pelarliftar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyra av sax- bil- bom- och pelarliftar
BeskrivningRamavtal för: Hyra av sax- bil- bom- och pelarliftar. Utbildning av fallskydd och liftutbildning.
Intern identifierare0184/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 42400000 Lyft- och hanteringsutrustning samt delar till sådan utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000