10826-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Steg 2 Anbudsförfrågan - Stängslingstjänster nr. 3
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Steg 2 Anbudsförfrågan - Stängslingstjänster nr. 3
Beskrivning: Avropsförfrågan avseende fem olika stängslingsuppdrag.
Intern identifierare: 7076-2024
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Enligt förfrågan
Del (anbudsområde): LOT-0002