2. Förfarande
Förfarande
Titel: LPCVD-GAB, Low pressure chemical vapour deposition - gas actuated bondning
Beskrivning: The procurement consists of the purchase, delivery, and installation of a Low Pressure Chemical Vapor Deposition (LP-CVD) furnace.
Intern identifierare: V 2023/2559
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42300000 Industri- eller laboratorieugnar och förbränningsugnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mass photometer