108340-2017 - ÄndringSverige-Vänersborg: Konsulttjänster för upphandling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandlingskonsulter Ramavtal.
Referensnummer: 17/29
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79418000 Konsulttjänster för upphandling
II.1.4.
Kort beskrivning
Västra Götalandsregionen (VGR) inbjuder Er att lämna anbud i upphandlingen av upphandlingskonsulter.
Avtalet planeras gälla 2 år från och med den 15.5.2017 med option för Beställaren att förlänga avtalet i upp till max. 24 månader.
Obs: Underlag kan laddas ner via Tendsign men frågor avseende upphandling ska ställas via Amesto Sourcing, följ länk till underlag.